ZDROWI.EU

Zdrowie i uroda, polski portal – medycyna, health&beauty, SPA, wellness

radiofrekwencja mikroigłowa Kraków

Radiofrekwencja mikroigłowa – co trzeba wiedzieć na temat tego zabiegu?

Zabiegi na poprawienie wyglądu naszej skóry są niezwykle popularne. Jednym z takich zabiegów jest całą pewnością radiofrekwencja mikroigłowa Kraków. Zabieg ten wykonywany jest przede wszystkim w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych przez doświadczone i wykwalifikowane do tego celu osoby. Co jednak należy wiedzieć, kiedy zdecydujemy się na umówienie wizyty w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym na wykonanie tego zabiegu? Na co powinniśmy zwrócić uwagę kiedy wybieramy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej? Na te jak również i na wiele innych pytań odpowiedzi znajdziecie w naszym poniższym artykule.

Radiofrekwencja mikroigłowa – co to takiego?

Zanim umówimy się na wykonanie zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, dobrze jest wiedzieć czym dokładnie charakteryzuje się ten zabieg. Prawdą jest, że radiofrekwencja mikroigłowa cechuje się bardzo szerokim zakresem działania przy jednoczesnym osiągnięciu spektakularnych efektów. W dużym skrócie mówiąc, zabieg ten polega na uzupełnieniu brakujących jednostek kolagenu w naszej skórze.  Może być on już stosowany u osób od 25 roku życia, czyli od momentu w którym w naszej skórze zaczyna znacząco ubywać kolagenu. Jakie są jednak wskazania do wykonania tego zabiegu?

Radiofrekwencja mikroigłowa – wskazania do zabiegu

Wyróżniamy kilka, najczęściej pojawiających się wskazań do wykonania zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej. Najczęściej jest to znacząca utrata wiotkości i jędrności naszej skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Wskazaniem do wykonania takiego zabiegu mogą być też pojawiające się zmarszczki, wiotczenie skóry brzucha lub pośladków. Warto też zwrócić uwagę na to, że zabieg radiofrekwencji mikroigłowej, wykonywany jest też u osób które borykają się z nieestetycznymi bliznami – na przykład takimi, które powstały na skutek różnego rodzaju operacji, zabiegów bądź urazów. Innymi słowy, zabieg radiofrekwencji mikroigłowej, jak już zostało wcześniej wspomniane, cechuje bardzo szerokie zastosowanie. może być on stosowany zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

Przeczytaj także: