ZDROWI.EU

Zdrowie i uroda, polski portal – medycyna, health&beauty, SPA, wellness

Skuteczne sposoby na odchudzanie

4 wskazówki dotyczące utraty wagi od kobiety, która straciła 140 funtów

Utrata wagi i zdrowie nie musi być walką. Zapytaj Alexis Freed. Przy szczytowej wadze 285 funtów, zdrowie Alexis się pogarszało, miała stan przedcukrzycowy i cierpiała na bezdech senny. Jej lekarz i bliscy byli zaniepokojeni, a ona wiedziała, że ​​musi odzyskać kontrolę. Wtedy postanowiła zaangażować się w podróż odchudzającą z Nutrisystem. „To było bardzo wygodne i mogłem go zabrać ze sobą. Łatwo było mi zabrać ze sobą do szkoły i od razu zacząłem widzieć wyniki, co dało mi motywację do dalszego działania” – mówi Alexis. Teraz, dwa lata później i lżejsza o 140 funtów, Alexis dzieli się czterema prostymi wskazówkami dla tych, którzy chcą osiągnąć swoje cele związane z odchudzaniem. 

kobieta schudła 140 funtów

Wskazówka 1: Znajdź plan pasujący do Twojego stylu życia


Znalezienie planu pasującego do Twojego stylu życia jest kluczem do sukcesu. Chociaż jest to świetny sposób na upewnienie się, że dobrze się odżywiasz, przygotowywanie posiłków od zera może być czasochłonne. Równie zniechęcające może być również poczucie przymusu usunięcia niektórych pokarmów z diety. „Zacząłem ograniczać fast foody i niezdrowe jedzenie, ale nie widziałem, że trzymam się ścisłej diety. Zawsze wracałem do niezdrowych nawyków żywieniowych”. mówi Freed. Dzięki planowi, takiemu jak Nutrisystem, zyskujesz wygodę posiadania pysznego, gotowego do spożycia jedzenia dostarczanego pod Twoje drzwi, a jednocześnie masz pewność, że jesz właściwą żywność we właściwych porcjach. Co więcej, możesz jeść produkty, które kochasz – takie jak pizza i makaron – i nadal chudnąć. 

Wskazówka 2: Ćwicz łatwo


Ćwiczenia odgrywają ważną rolę w utracie wagi. Jednak na początku możesz chcieć wstrzymać się z jakąkolwiek forsowną aktywnością lub nowym treningiem, aby twoje ciało mogło się dostosować. „Gdy waga spadła, zacząłem ćwiczyć i nabierać coraz większej pewności siebie. Byłem bardzo podekscytowany, że mogę kupować nowe ubrania i wyglądać stylowo” – dodaje Freed. Więc kiedy zaczynasz ćwiczyć, rób to powoli i staraj się przez 30 minut dziennie. 

Wskazówka 3: Zaangażuj się w naukę nowych nawyków


Osiągnięcie i utrzymanie idealnej wagi to nie sprint, który kończy się, gdy przekroczysz linię mety. To zobowiązanie na całe życie do zdrowego odżywiania i pozostawania aktywnym. Dzięki programom odchudzającym budujesz zdrowe nawyki, takie jak wybieranie najbardziej pożywnych pokarmów, nauka gotowania zdrowych posiłków i regularne ćwiczenia. „Nutrisystem całkowicie zmienił sposób, w jaki podchodzę do jedzenia. Nauczył mnie, jak powinny wyglądać porcje. Nauczył mnie mnie, że nie musiałem całkowicie wycinać pysznych rzeczy, aby zobaczyć wyniki” – mówi Freed. „Mój talerz wygląda zupełnie inaczej z dodatkiem zdrowych węglowodanów, owoców i warzyw”. 

Wskazówka 4: Znajdź poczucie rutyny


Rozpoczęcie programu odchudzania to świetny czas na stworzenie nowych nawyków i utrwalenie nowych, zdrowych nawyków. „Moją najlepszą radą dla każdego, kto zmaga się w tym czasie, jest znalezienie poczucia rutyny i uporządkowania najlepiej jak potrafisz. Jeśli możesz zmieścić się na 30-minutowy spacer po okolicy po obiedzie, spróbuj to zrobić. Jeśli możesz wybrać zdrowsze Nie poddawaj się ani nie lekceważ tego, czego Twoje ciało ostatecznie potrzebuje, aby zachować zdrowie” – podsumowuje Freed. Więcej wspaniałych wskazówek i innych inspirujących historii , odwiedź stronę leaf.nutrisystem.com .

Przeczytaj także: